FÓRUM SGA
Novinky
20.11.2011 - Hlasování o nejlepší povídku na fóru

novinkaKaždoročně - tedy už nějaký ten rok to bude - probíhá na fóru v povídkové sekci povídková soutěž. Letos jsme se však rozhodli trošku onu soutěž obměnit. Nechceme, aby vznikalo nějaké ovlivňování a ani předhánění se. Vždy se jednalo o subjektivní záležitost, a proto jsme se letos rozhodli o Průzkum CELÉ Povídkové sekce, který poukáže na to, které povídky mají naši čtenáři rádi a doufáme, že tímto oživíme i povídky, které jsou stále velmi kvalitní, ale jelikož nejsou na hlavní straně, tak nejsou moc čtené.

Věříme, že na základě toho se pak naši čtenáři mohou lépe orientovat na fóru a stále se vracet k našim dobrým starým klasikám, které nás sem nalákaly, a nebo nás i spojily dohromady.

Průzkum probíhá pro všechny povídky na fóru a můžete pro své favority hlasovat v několika různých kategorií, jako jsou např. "Nedokončená povídka", "Dokončená povídka", "Poezie" i další... Hlasovat můžete klidně i jen v některých kategoriích (není nutné vyplňovat všechny)

Hlasování probíhá od 17.11.2011 do 11.02.2012

Tímto bychom vás, milí čtenáři, chtěli poprosit o vaše hlasy a doufáme, že vám povídky budou pěkným zpříjemněním dne.

Více informací naleznete zde kde můžete také i hlasovat. Diskutovat můžete tady


Dále se v informačním šumu před několika měsíci ztratila novinka o dokončení virtuálního seriálu SGO.
Vydáním poslední jedenadvacáté episody došel po třech a půl letech do svého konce autorský povídkový projekt Stargate Odyssey, čili virtuální seriál, který na našem fóru postupně realizovalo více než deset autorů z prostředí fanfiction.
Ač se SGO snažil vyrovnat anglicky psaným virtuálním seriálům, z nichž nejznámější je Stargate Horizon, v posledních dvou letech se aktualizace dočkával pouze sporadicky a také jeho poslední trojdíl je zčásti tvořen pouze vysvětlujícími popisy plánovaného děje. Přesto se SGO dočkal (více méně) regulérního uzavření a na kontě má více než tisíc stran textu.
Pokud vás tedy zajímá, jak příběh lodi EJF Odyssey, okupované Země a všech postav dopadl, zabrouzdejte sem.